نمایندگی سیم و کابل زیتون در لاله زار

نمایندگی سیم و کابل زیتون در لاله زار

فروشگاه برق نیما جز یکی از نمایندگی های سیم و کابل زیتون در خیابان لاله زار تهران است که مدیریت این مجموعه با تکیه بر تجربه 10 ساله و صداقت در ارائه خدمات، توانسته رضایت مشتریان خود را بدست آورد. تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه برق نیما با بالاترین کیفیت و کمترین سود عرضه می شود. مدیریت برق نیما برای راحتی مشتریان خود تصمیم به راه اندای سایت فروشگاهی نمود. در سایت فروشگاهی کالاهایی همچون انواع کلید و پریز، سیم و کابل، داکت ترانکینگ، لوله و اتصالات، کلید های مینیاتوری و بسياری از محصولات ديگر موجود می باشد که این محصولات دارای تنوع بسیاری از لحاظ رنگ و برند می باشد.

شرکت زیتون، تولید کننده انواع سیم و کابل

مدیریت مجموعه زیتون با دیدم سیم و کابل های نامرغوب در بازار و قابل تشخیص نبودن این دو مورد برای افراد عادی، تصمیم به تولید سیم و کابل کرد. این کارخانه در سال 1375 تاسیس شد و افرادی که در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند تماما دارای تجربه و دانش فنی هستند به همین دلیل محصولات تولید شده در این مجموعه بسیار با کیفیت بوده و دارای مشتریان بسیاری می باشد. در ضمن قیمت های محصولات این مجموعه دارای قیمتی مناسب می باشد.

محصولات شرکت زیتون

  1. سیم ارت افشان
  2. سیم مفتولی
  3. سیم ارت مفتولی
  4. سیم افشان
  5. کابل افشان
  6. کابل کواکسیال
  7. کابل قدرت NYY
  8. کابل NYCY
  9. کابل شیلد افشان

همانطور که گفته شد شرکت زیتون محصولات را با دقت و کیفیت بالاتر تولید و عرضه می کند در نتیجه توانسته نمایندگان فروش بسیاری در کشور داشته باشد که در اینجا به فروشگاه برق نیما، نماینده فروش در لاله زار اشاره کردیم.

برای مشاوره در رابطه با انواع محصولات با ما تماس بگیرید.
09127115331

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.