UA-214389574-1

کالای برقی و روشنایی برق نیما

نمایندگی فروش اشنایدر در لاله زار

شرکت کارا ال تک پویا (صنایع اشنایدر الکتریک ایران سابق) به عنوان یکی از بزرگترین نمایندگی رسمی Schneider Electric  فرانسه به فعالیت در عرصه های تامین و توزیع محصولات روشنایی اشنایدر الکتریک و تولید کلید مینیاتوری تحت لیسانس آن برند می پردازد.

اشنایدر الکتریک به انگلیسی(Schneider Electric)شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی چند ملیتی است، که در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، همچنین تولید تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

شرکت اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد و بخشی از سهام آن در بازار بورس یورونکست معامله می‌شود.

دفتر مرکزی شرکت واقع در منطقه الهیه تهران با بیش از 30 نفر و کارخانه شرکت واقع در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج با مساحتی حدود 3500 متر مربع و تعداد 104 نفر پرسنل مجرب افتخار دارد در راستای اجرای سیاست های کلان کشور در استفاده از سرمایه انسانی و نیرو های جوان و متخصص داخلی نقشی موثر داشته باشد.

محصولات برند اشنایدر

شرکت ال تک افتخار دارد تا با همکاری نمایندگانی مجرب، حرفه و معتبر در تهران و تمامی استان های کشور ( تعداد 35 نماینده در حوزه هوشمند سازی ) به ارائه بهترین کیفیت خدمات به مشتریان گرامی بپردازد.

اشنایدر الکتریک

  • دارای سهامدارانی با بیش از 40 سال سابقه مدیریت و فعالیت در عرصه صنعت تجهیزات الکتریک کشور
  • ایجاد کننده الگویی نوین در مدیریت برای موسسات صنعتی کشور
  • مورد تایید وزارت نیرو، شرکت های کنتور سازی و شرکت توانیر
  • ارائه دهنده بهترین و معتبر ترین برند محصولات ولتاژ پایین در کل دنیا
  • بیش از دو دهه خدمت در صنعت و تولید کشور با بهره برداری از کارخانه شرکت از سال 1379
  • دارای قابلیت ردیابی و تشخیص اصالت محصولات تولیدی شرکت از طریق ارسال شماره سریال های هولوگرام شرکت ال تک

محصولات موجود در برق نیما از برند اشنایدر

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.