UA-214389574-1

کالای برقی و روشنایی برق نیما

نمایندگی فروش محصولات ویکو در لاله زار

شرکت ویکو که هم اکنون بنام شرکت پاناسونیک شناخته می شود. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کلید و پریز و ملزومات برقی در دنیا می‌باشد که از سال 1980 در شهر استانبول ترکیه تاسیس گردید و در حال حاضر مالک شرکت ویکو، شرکت معظم  پاناسونیک می باشد.

هدف از تاسیس این شرکت، رهبری بازارهای داخلی و تاثیر گذاری بر بازارهای جهانی بر اساس رضایتمندی بی قید و شرط مشتری می‌باشد. شرکت پاناسونیک(ویکو سابق) در راستای فعالیت‌های خود توانسته با ظرفیت سالانه بیش از 80 میلیون قطعه کلید و پریز در مساحتی با 53500 متر مربع بصورت سر باز و 42500 متر مربع بصورت مسقف و صادرات 50 درصد از تولیدات خود به بیش از 70 کشور جهان به جایگاه والایی در این صنعت دست یابد. شرکت (پاناسونیک)ویکو پس از اخذ گواهینامه مدیریت کیفیت در سال 2002 محصولات خود را که شامل کلید و پریز، جعبه کلید مینیاتوری در سایزهای متفاوت، کلید و پریزهای بارانی و ملزومات برقی است، بر اساس اطلاعات بازار، ذوق و سلیقه مشتریان و مطابق با استانداردهای جهانی تولید و عرضه می‌نماید. این شرکت با سرمایه گذاری مداوم و روز افزون، در صدد برآوردن رضایت و توقعات مشتریان جهانی خود و حرکت به سوی پیشرفت و تعالی است.

برند ویکو

الکتروتابناک با توجه به کیفیت و تنوع محصولات از سال 2006اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری توزیع تولیدات ویکو در ایران نموده و امیدوار است رضایت مشتریان را که از اهداف شرکت ویکو پاناسونیک بوده، تامین نماید.

شرکت ویکو دارای گواهینامه مدیریت کیفیت در سال 2002 برای محصولات خود که شامل تجهیزات هوشمند ساختمان تحت استاندارد بین المللی KNX  کلید و پریز، جعبه فیوز رو کار و توکار، کلید مینیاتوری، محافظ جان، کلید و پریز بارانی و سیم های رابط بوده و براساس اطلاعات بازار و ذوق و سلیقه مشتریان مطابق با استاندارد های جهانی محصولات خود را تولید می نماید، در سال 2013 شرکت ویکو توسط شرکت پاناسونیک ژاپن خریداری شده و کماکان روند تولید محصولات با برند ویکو ادامه دارد.

از دستاوردها و موفقیت‌های شرکت ویکو می‌توان به برخی از آنها اشاره نمود.

 • صادرات محصولات به بیش از 70 کشور دنیا از جمله آلمان، فرانسه، هلند و روسیه؛
 • کسب عنوان شرکت برتر صنعتی توسط اتاق بازرگانی ترکیه؛
 • اخذ بیش از 14 استاندارد معتبر اروپایی؛
 • کسب گواهینامه مدیریت کیفیت در سال 2002؛

برخی پروژه های اجرا شده توسط این شرکت

 1. هتل درویش مشهد
 2. هتل آرمیتاژ مشهد
 3. هتل الماس مشهد
 4. هتل میثاق مشهد
 5. هتل صدف کیش
 6. برج های طلایی کیش
 7. هتل اسپیناس بلوار کشاورز
 8. پروژه 199 واحد مهمان دوست فرمانیه و بسیاری از پروژه های دیگر ...

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.