UA-214389574-1

کالای برقی و روشنایی برق نیما

نکات استفاده شیلنگ پنوماتیک

 شما می توانید انواع لوازم پنوماتیک را از فروشگاه برق نیما در لاله زار تهران، به صورت حضوری، تلفنی یا از طریق سایت خریداری نمایید.

 

شیلنگ پنوماتیک برای چه استفاده می شود؟

از جمله لوازم پنوماتیک و ابزار دقیق می توان به شیلنگ های پنوماتیک اشاره کرد. از شیلنگ هوا برای انتقال هوای فشرده برای سیستم های پنوماتیک استفاده می شود. این شیلنگ های هوا باید از مقاومت بالایی برای کنترل فشارهای بالا برای جلوگیری از نشت و آسیب دیدن برخوردار باشند. یک شیلنگ باد است که هوای فشرده را به اجزای مختلف سیستم پنوماتیک می‌رساند.

 شیلنگ های پنوماتیک

دستگاه پنوماتیک چیست؟

دستگاه پنوماتیک ، هر یک از ابزارها و ابزارهای مختلفی که هوای فشرده را تولید و استفاده می کند. به عنوان مثال می توان به مته های سنگ، روکش های روسازی، پرچ ها، پرس های جعل، سمپاش های رنگ، پاک کننده های انفجار و دستگاه های بخار ساز اشاره کرد.

لوله پنوماتیک چیست؟

لوله های پنوماتیک یا خطوط لوله کپسولی، همچنین به عنوان انتقال لوله پنوماتیک یا PTT شناخته می شوند سیستم هایی هستند که ظروف استوانه ای را از طریق شبکه لوله ها توسط هوای فشرده یا خلا part جزئی پیش می برند. برخلاف خطوط لوله متداول که مایعات را حمل می کنند، برای حمل اجسام جامد استفاده می شود.

 

شیلنگ هوا برای چه استفاده می شود؟

از شیلنگ هوا برای انتقال هوای فشرده برای سیستم های پنوماتیک استفاده می شود. این شیلنگ های هوا باید از مقاومت بالایی برای کنترل فشارهای بالا برای جلوگیری از نشت و آسیب دیدن برخوردار باشند.

 

چه نوع شیلنگ هوا بهتر است؟

    لاستیک:سنگین (لرزش ندارد) ، رول شدن آسان ، انعطاف پذیر ، در دماهای مختلف خوب است ، هزینه نسبتاً بالایی PVC -ارزان و سبک ، گره خورده است اما خیلی زیاد نیست. پلی اورتان : ساخته شده از نوع لاستیک سبک تر و آسان تر برای استفاده ، اما بسیار گره می خورد و گران است.

عمر مفید شیلنگ هوا چه مدت می تواند باشد؟

شیلنگ های هوا 50 یا 100 فوت طول دارند ، با چند استثنا. بیشتر افراد به دنبال گزینه 100 فوت خواهند رفت زیرا به آنها این امکان را می دهد تا فاصله خود را از کمپرسور هوا به حداکثر برسانند.

از چه اندازه شیلنگ هوا استفاده کنم؟

قاعده کلی هنگام چیدن شیلنگ I.D هرچه مقدار CFM ابزار بادی شما بیشتر باشد ، قطر شیلنگ با قطر بیشتر خواهید بود. ابزار دستی مانند اسلحه های اسپری و میخکوب نیاز به 1-3 CFM دارند و با یک شیلنگ 6 میلی متری کاملاً مناسب کار خواهند کرد.

 

اولین نفر باشید که دیدگاهش را می نویسد !

دیدگاه شما برای ما مهم است.